Pojistné události vyřešíme za vás

Vážení motoristé, stali jste se obětí dopravní nehody? Tzn. poškodil vaše vozidlo jiný motorista?
Pokud ano, vaši škodu vyřešíme z tzv. povinného ručení viníka, přičemž vám po dobu celé opravy poskytneme náhradní vůz odpovídající třídy, a to zcela zdarma. Veškeré náklady na opravu vašeho automobilu včetně zapůjčení náhradního vozu uhradí na základě vámi udělené plné moci pojišťovna viníka přímo na náš účet. Tím pádem se nijak finančně nepodílíte na opravě vašeho automobilu.

Samozřejmě nabízíme pomoc a likvidaci PU i z tzv. havarijního pojištění, kde vám jsme schopni nabídnout taktéž bezplatnou a bezproblémovou likvidaci škody na vašem voze pouze s tím rozdílem, že při převzetí vozu z opravy uhradíte tzv. spoluúčast na dopravní nehodě, kterou máte sjednanou ve smlouvě o vašem havarijním pojištění. V tomto případě, pokud nemáte ve smlouvě o HP připojištěné náhradní vozidlo, tak na něj zdarma nárok nemáte.

Pozor důležité – postup při dopravní nehodě

Při jakékoli i drobné dopravní nehodě je nutné vypsat záznam o dopravní nehodě, přičemž viník ke svému podpisu musí uvést větu „Se zaviněním souhlasím.“ Pokud se obě strany nehody takto dohodnou a škoda na vozidlech na první pohled nepřesahuje částku 100.000 Kč, nemusíte k nehodě volat Policii ČR.
Pokud jsou nějaké nesrovnalosti nebo se zúčastnění nemohou domluvit, kdo je vlastně viníkem, tak je nutné vždy volat PČR.

Na závěr důležitá rada:
Vzhledem k tomu, že každá dopravní nehoda je specifická, tak vůbec nejlepší je těsně po jejím vzniku zavolat pracovníka servisu, který vám ihned poradí a podá informace, co je v dané situaci nejlepší udělat, a to bez ohledu na to, jestli jste poškozený nebo viník.
V případě nehody volejte 777 200 090, p. Tesárek

Náhradní vůz jsme schopni dopravit přímo na místo nehody.

Řešíme veškeré pojistné události:

z povinného ručení
z havarijního pojištění
z pojištění odpovědnosti občanů
z pojištění odpovědnosti právnických osob
sporné škody z České kanceláře pojistitelů

Nezáleží, o kterou pojišťovnu se jedná. Řešením pojistných událostí se zabýváme od roku 1991 a během této doby jsme navázali partnerství s tak významnými pojišťovnami jako jsou například Česká pojišťovna, Generali, Uniqua, ČSOB, AXA, Wüstenrot, Direct a VZP.